Takács Domán 4. c osztályos tanuló az MLSZ Bozsik Bajnokok Program keretében kiválasztásra került.
A 2017. május 31-én megrendezett Magyar Kupa döntője (Ferencváros-Vasas) előtt bemutatómérkőzést játszott.
A "nyugat" válogatottjaként különdíjban részesült. Gratulálunk!

2017-05-28

Harsányi Márton 5. a osztályos tanuló a TITOK Herman Ottó Természetismereti Verseny országos döntőjén 4. helyezést ért el. Felkészítője szabó Tamásné volt.

2017-05-25

A 47. Tolna Megyei Gyermekrajz pályázaton díjazott lett
Horváth Vera 1. a osztályos tanuló
Horváth Zalán 1. a osztályos tanuló
(felkészítőjük Német ildikó volt)

Varga panna 4. a osztályos tanuló
(felkészítője Polgár Judit volt)

2017-05-17

Radó Márton arany minősétést kapott a Junior Poetry versenyen

Czank Emma és Berecz Árpád ezüst minősítést kapott

2017-05-16

Gyönkön a Megyei német nemzetiségi versenyen
Varga Panna 5. helyezést,
Bíró Bendegúz 3. helyezést ért el

2017-05-15

Az iskolai énekversenyen
Varga Panna II. helyezést ért el.

2017-05-13

A szedresi Lovas Udvarház rajzpályázatán
Varga Léna és Varga Panna Pompás díjban részesült

2017-04-27

A megyei elsősegélynyújtó versenyen Szegner Zita 7.a, Lukács Nelli 7.b, Kadosa Viktória 7.b, Wehovszky Kíra 6.a, Görcsös Ákos 5.b osztályos tanulókból álló csapat megyei I. helyezést ért el.
Felkészítőjük: Szoboszlai Edit

2017-04-26

Radó Márton 3. c osztályos tanuló a
Bendegúz Tudásbajnokság Megyei Versenyen
matematika tantárgyból I. helyezést,
szövegértésből 6. helyezést ért el.

2017-04-22

A Mozaik országos tanulmányi versenyen biológia tantárgyban
Bacsó Bence 7. b I. helyezést,
Földesi Bálint 7. b IX. helyezést ért el.
Felkészítő nevelőjük: Szoboszlai Edit
Gratulálunk

2017-04-22

A Csizmazia Alapítvány Országos VersNapján
Varga Panna arany minősítést és nívódíjat nyert

2017-04-22

Az Asztalitenisz Diákkupa megyei döntőjén az alábbi eredmények születtek:
Horváth Márk II. hely
Holtz Tamás III-IV. hely
Mautner Balázs I. hely
Róbert Kadosa II. hely
Roszkopf Norman III-IV. hely
Czövek Bence III-IV. hely
A csapatversenyben (14 iskola) a II. hely lett a miénk.

KÉPEK >>

2017-04-22

Sziklai Gréta, Pfaff Violetta, Tóth Eszter,Tubák Beáta 7. b osztályos tanulók a katasztrófavédelmi városi és a megyei versenyen általános iskola kategóriában I. helyezést, és az országos döntőn 11. helyezést értek el.
Felkészítőjük: Szoboszlai Edit
Gratulálunk!

2017-04-19

Ferger Zsófia Julianna dicséretben részesült a XXIII. Dunakanyar Népművészeti országos versenyen Sződligeten.
Felkészítője Dávid Zoltánné

2017-04-10

A PTE IGY Gyakorló iskola Mesemondó Versenyén
Varga Panna III. helyezést ért el

2017-04-10

Asztalitenisz Diákkupa - Bonyhád
Horváth Márk II. hely
Czövek Bence II. hely
Róbert Kadosa III. hely
Csajági Tatos Tamás Krisztián IV. hely
Mautner Balázs III.hely
Nagy Péter IV. hely

2017-04-08

Nagy-Kalauz András 7. b osztályos tanuló a Teleki Pál Földrajzverseny megyei döntőjén 1. helyezést ért el. Ő képviselte Tolna megyét a Kárpát-medencei döntőn, ahol 18. helyeést ért el. Felkészítője Szabó Tamásné volt.

A Teleki Pál Földrajzverseny megyei döntőjén
Buzás Panna 8 a osztályos tanuló I. helyezést,
Illés Balázs 8. a osztályos tanuló II. helyezést,
Török Hanna Vanda 8. a osztályos tanuló III. helyezést ért el. Felkészítőjük Szabó Tamásné volt.

2017-03-31

A Neumann János Nemzetközi Programtermék versenyen web kategóriában I. helyezést ért el Bacsó Bence

2017-03-24

A Szent József Iskolaközpont által szervezett
Tavaszváró - Barkácsoló
vetélkedőn iskolán csapata I. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Rábenstein Réka, Varga Panna és Fonyódi János

2017-03-22

Városi Mezei Futóverseny ������

Verőfényes napsütés, lágy szellő, rengeteg futásra elszánt tanuló.

Egyéniben 4 érem született: Zádori Zalán 1. helyezés, Andi Péter 1. helyezés, Felkl Benjámin 3. helyezés, Felkl Dominik 1. helyezés.

Dobrovolni Emma és Both Benedek negyedikként futottak célba a 3-4.osztályosok közül.

Csapatban is több érmet nyertek az Ötösből: "kicsi lányok" 3. helyezés, 3-4. osztályos lányok 2. helyezés, 3-4. osztályos fiúk 1. helyezés.

Emellett a fölső tagozatosok is vagy 3 alkalommal "álltak dobogóra"

2017-03-21

A Bonyhádi Gyermekkönyvtár által szervezett felvidéki mesemondó versenyen megyei I. helyezést ért el
Ferger Zsófia

Felkészítette: Dávid Zoltánné

2017-03-18

Tolna megyei DIÁK-KUPA IV. Tolna
Az eredményekből:
Róbert Kadosa I. hely
Czövek Bence III-IV. hely
Mautner Balázs III-IV. hely
Horváth Márk III-IV. hely

2017-03-13

A Mozaik Kiadó Országos Tanulmányi Versenyének döntőjébe jutott tanulók:

Bacsó Bence, Földesi Bálint, Palkó Ákos, Sziklai Gréta, Uzorás Nóra (7. b osztályosok).
A döntő április 8-án Pécsen lesz.

2017-03-02

A Baktai Természettudományos Nap versenyeredményei:

Informatika 7. osztály:
1. hely: Bognár Zsolt
(Babits Mihály Ált. Iskola)
2. hely: Pfaff Violetta
(Baka István Ált. Iskola)
3. hely: Sebestyén Tamás
(Dienes Valéria Ált. Iskola)
                                                            
Informatika 8. osztály:
1. hely: Savic Branka
(Babits Mihály Ált. Iskola)
2. hely: Vódli Soma
(Babits Mihály Ált. Iskola)
3. hely: Szabó Csenger
(Dienes Valéria Ált. Iskola)

Komplex természettudományos csapatverseny 7. osztály:
1. hely: Dani Nándor – Trapp Margaréta (Dienes Valéria Ált. Iskola)
2. hely: Szabó Dávid – Zsók Dániel (Dienes Valéria Ált. Iskola)
3. hely: Orbán Réka Csilla – Bacsó Bence (Baka István Ált. Iskola)

Komplex természettudományos csapatverseny 8. osztály:
1. hely: Angyal Réka – Molnár Balázs (Dienes Valéria Ált. Iskola)
2. hely: Csontos Anna – Török Hanna Vanda (Baka István Ált. Iskola)
3. hely: Bán Lilla – Illés Balázs
(Baka István Ált. Iskola)

Repülőgép reptetési verseny 5-6. évfolyam:
1. hely: Ambrus Bendegúz 5. oszt.
(Baka István Ált. Iskola)
2. hely: Kovalik Dóra 5. oszt.
(Baka István Ált. Iskola)
3. hely: Molnár Martin 6. oszt.
(Babits Mihály Ált. Iskola)

Repülőgép reptetési verseny 7-8. évfolyam:
1. hely: Nemes Patrik 8. oszt.
(Baka István Ált. Iskola)
2. hely: Kun Anikó 7. oszt.
(Babits Mihály Ált. Iskola)
3. hely: Lukács Nelli 7. oszt.
(Baka István Ált. Iskola)
Különdíj: Géczi Bence 7. oszt.
(Babits Mihály Ált. Iskola)

2017-02-25

Tolna megyei DIÁK-KUPA III. Báta
Eredményekből:
Róbert Kadosa II. hely
Czövek Bence III. hely
Mautner Balázs III. hely

2017-02-22

A Mátyás prózamondó versenyen Erdélyi Márton I. helyezést ért el. Ferger Zsófia különdíjban részesült.

2017-02-05

Andi Péter, iskolánk 6. a osztályos tanulója a téli időszakban rendszeresen vesz rész fedettpályás atlétikai versenyeken.
2017. január 22-én a Székesfehérváron rendezett „Nyílt regionális újonc, serdülő és meghívásos fedett pályás versenyen” mintegy 25 cm-t verve a 2. helyezettre a dobogó legfelső fokára állhatott.

Február 4-5-én Budapesten a SYMA Csarnokban rendezték meg Magyarország Újonc és Serdülő Fedettpályás Bajnokságát. Peti 2 aranyéremmel térhetett haza, hisz sem távolugrásban (5,28 m), sem a számára teljesen új 300 m-es síkfutásban (43,44 mp) nem talált legyőzőre. Gratulálunk és további sikereket kívánunk!

2017-01-28

II. Baktai Horfer-serleg Asztalitenisz Kupa eredményeiből:
I. hely: Badacsonyi Gréta
I. hely: Kadosa Róbert
II. hely: Roszkopf Norman
III. hely: Tóth Bálint
II. hely: Czövek Bence

fotók >>

2017-01-14

Megyei Úszó DOL - Bonyhád

Eredmények:

Schein Daniel 2.hely 50 m mell. I.  korcsoport
Roszkopf Norman 2.hely 50 mell. II. korcsoport
Andi Péter. 3.hely 50 mell III. korcsoport
Andi Péter,  Krausz Zétény,  Csapó Zétény,  Szabó Benedek 4*50m gyors vàltó 3.hely III. korcsoport

2016-12-08

Varga Panna I. helyezést ért el a Családsegítő központ rajzpályázatán

2016-12-05

Varga Panna a "Szekszárd téli világa" című rajzversenyen I. helyezést ért el

2016-12-04

Megyei Asztalitenisz Mikulás Kupa

I. hely: Kizakisz Nikosz
I. hely: Kadosa Róbert
III. hely: Badacsonyi Gréta
III. hely Mautner Balázs

2016-11-26

A paksi Ki-Mit-Tud? díjazottjai:

Erdélyi Márton, Horváth Natália Rozália, László Richárd József, Ferger Zsófia Julianna, Fábián Eszter Tompai Laura


Jobban Jázmin Zorka

2016-11-25

Varga Panna a Babits Mihály rajzversenyen I. helyezést ért el.

2016-11-12

Megyei Asztalitenisz Diákkupa - Tolna
Csiki Bianka 2. hely,. Roszkopf Norman 1. hely, Kadosa Róbert 2. hely, Mautner Balázs 3. hely

 

2016-11-22

Ferger Zsófia Julianna országos I. helyezést ért el a Gandhi Gimnáziumban megrendezett mesemondó versenyen. Fábián Eszter és Erdélyi Márton oklevélben részesült a kiváló teljesítményéért. Felkészítőjük Dávid Zoltánné volt.

2016-11-12

Megyei Asztalitenisz Diákolimpia

I. hely Roszkopf Norman
II. hely: Kadosa Róbert
III. hely Horváth Gréta

2016-11-12
Bátaszék - Kölyök Kupa

2016-11-09

A városi Baka István Művészeti Verseny eredményei >>

2016-10-26

Az iskolai szavalóversenyen az alábbi eredmények születtek:

5-6. évfolyam

I. Kövesdi Marcell 6. c
II. Kocsis Gergő 6. b
III. Görcsös Ákos 5. b

7-8. évfolyam

I. Bacsó Bence 7. b
II. Lukács Nelli 7. b
III. Buzás Panna 8. a

2016-10-25

 

2016-10-14

Bettini Lorenzo, Katona Balázs, Takács Domán és Tiszberger Ádám a 4. c osztályból a Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulóján 10. helyezést értek el. Gratulálunk nekik!

2016-09-24

Bátaszéken a Cikádor kupán (Karate)
iskolánk tanulója Nagy Gergő 1. helyezést ért el

2016. szeptember 9-11.

A 45. Országos Elsősegélynyújtó Versenyen vettünk részt Veszprémben. 60 csapat versenyzett, három kategóriában. Iskolán csapata 13. helyezést ért el. Csapat Tagjai: Sziklai Gréta, Pfaff Violetta, Tubák Enikő, Tóth Eszter 7. b, Zádori Zalán 8.a osztályos tanulók.

Felkészítő tanár: Szoboszlai Edit

További fotók >>

2016-08-20

ANDI PÉTER
a június végén rendezett
NEMZETKÖZI GYERMEK ATLÉTIKAI JÁTÉKOKON Varsóban
a 2004-es korosztályban 545 cm-rel – szakadó esőben –
1. helyezést ért el távolugrásban.

Sikeres versenyzését követően a 2004-es fiúk legeredményesebb magyar atlétájává is megválasztották.

További szép sikereket kívánunk!

2016-06-12

Török István a Bölcskei Sólymok által rendezett íjászversenyen I. helyezést ért el

2016-06-12

Bosnyák Petra eredményesen szerepelt a Szekszárdi Fényfestés rajzversenyen

2016-05-31

"Az én modern városom Szekszárd" rajzpályázaton
Varga Panna I. helyezést ért el

Görcsös Ákos, Vigh Vivien, Péter Doroti, Kenéz Kinga

2016-05-30

A Székesfehérváron megrendezett ATLÉTIKAI DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐJÉBEN iskolánk tanulója, ANDI PÉTER ötödikesként az 5-6. évfolyamosok versenyében távolugrásban 550 cm-es teljesítményével 3. helyezést ért el.
Ezzel kivívta a Nemzetközi Gyermek Atlétikai Játékokon való szereplés jogát. A tornára Varsóban kerül sor.

További szép sikereket!

2016-05-28

A Cegléden, JUDO sportágban megrendezett Diák A-B-C Országos Diákolimpiai Döntőben iskolánk 2 tanulója is dobogóra állhatott.
DIÁK   C-KORCSOPORT   FIÚK   33 KG
1. Döbrösy Bese (Gemenc JK)


DIÁK    A-KORCSOPORT     FIÚK   41 KG
3. Döbrösy Álmos (Gemenc JK)

Mindkettőjüknek gratulálunk!

2015-05-24

Husch Laura 1. a osztályos tanuló a Tolna Megyei Gyermekrajz pályázaton díjazott lett.

Póli Ágnes és Kovács Mirella

különdíjat nyert: Varga Panna

A Sport a szabadban rajzpályázaton
I. díjat nyert Varga Panna

A Gyakorló Iskola mesemondó versenyén
Varga Panna I. helyezést ért el.

2015-05-20

2016-05-11

Junior Poetry competition
(városi angol versmondó verseny)
Garay János Általános Iskola - Szekszárd

Arany minősítést kapott:
Vigh Vivien (4. c osztályos tanuló)
Horváth Andrea (3. b osztályos tanuló)
(Felkészítők: Kertész Judit és Kranczné Bán Magdolna)

Ezüst minősítést kapott:
Karé Kamilla és Polyák Patrícia
(4. c osztályos tanulók)
Felkészítő: Tóthné Kormos Zsuzsanna

2016-05-07

Nagy-Kalauz Bertalan II. hely mataematika tehetségkutató verseny

2016-05-07

Török István I. hely íjász 3D verseny - Foktő

2016-04-23

Felkl Benjamin I. helyezést ért el a X. Domaine Gróf Zichy Utcai Futóverseny II. korcsoportjában

További eredmények:

I. korcsoport: Felkl Dominik II. hely
Kizakisz Nikosz III. hely
Lucz Máté VIII. hely
Dobrovolni Emma VIII. hely

III. korcsoport: Andi Péter II. hely

2016-04-23

Mozaik tanulmányi verseny országos döntőjét 2016. április 23-án Pécsett rendezték. Iskolánkból 18 tanuló jutott a döntőbeahol az alábbi helyezéseket érték el diákjaink.
Biológia tantárgyból:
            2. Szabó Dániel 8. a  
            2. Vörös Fanni 8. a
            7. Varga Eszter 8. c
            13. Beda Nóra 7. a
            15. Zádori Zalán 7. a
            19. Korsós Anna 7. a
            22. Erős Zoltán 8. c
            24. Kovács Kitti 8. a
            26. Varga Miklós 8. c
Felkészítőjük Szoboszlai Edit.

Földrajz tantárgyból:
            5. Botos Krisztián 8. b
            14. Varga Miklós 8. a
Felkészítőjük Szabó Tamásné


Természetismeret tantárgyból:
1. Szegner Zita 6. a Felkészítője: Tornyos Marianna
5. Bacsó Bence 6. b Felkészítője: Szoboszlai Edit
10. Keresztes Balázs 6. a Felkészítője: Tornyos Marianna
15. Földesi Bálint 6. b Felkészítője: Szoboszlai Edit
20. Cseke Cintia 5. b Felkészítője: Szoboszlai Edit
22. Uzorás Nóra 6. b Felkészítője: Szoboszlai Edit
37. Cseszák Balázs 6. a Felkészítője: Tornyos Marianna
Gratulálunk nekik!

 

2016-04-21

Iskolánk csapata a városi és a megyei elsősegélynyújtó versenyen első helyezést ért el.

Az országos döntő 2016. szeptember 9-11. Veszprémben lesz.

A csapat tagjai:
Sziklai Gréta 6. b, Pfaff Violetta 6. b, Tubák Beáta 6. b, Tóth Eszter 6. b, Zádori Zalán 7.a
 

Gratulálunk!

Fotók >>

2016-04-23

A városi és a megyei katasztrófavédelmi versenyt is megnyerte iskolánk csapata. 2016. április 23–án képviselték iskolánkat az országos döntőben. Itt 24 csapat közül országos 8. helyezést értek el.
A csapat tagjai:
Vörös Fanni, Szabó Dániel, Ferencz Attila, 8. a, Molnár Lili Kitti 8. b.
Felkészítőjük Szoboszlai Edit.
Gratulálunk!

2016-04-16

Herman Ottó Országos Biológiaverseny megyei fordulóján a következő helyezéseket érték el:
1. Varga Eszter 8. c
2. Csontos Anna 7. b
6. Somogyi Janka 7. b
Felkészítőjük: Szoboszlai Edit

Gratulálunk!

2016-04-16

Kaán Károly  Országos Természetismereti- és Környezetismereti Verseny megyei fordulóján
1. Bacsó Bence  6. b Felkészítője: Szoboszlai Edit
5. Földesi Bálint 6. b Felkészítője: Szoboszlai Edit
10. Réz Réka 5. a Felkészítője: Szabó Tamásné
Gratulálunk nekik!

2016-04-16

Az Alisca 3D tavaszi íjászversenyen Török István Szilárd
I. helyezést ért el

2016-04-06

Az iskolai énekversenyen Jobban Jázmin II. helyezést, László Richárd V. helyezést ért el.

2016-04-02

A megyei Európa Uniós Vetélkedőn II. helyezést ért el iskolánk.
A csapat tagjai: Csanády Luca, Szalai Szonja, Varga Veronika 8. c osztályos tanulók.
Felkészítőjük Szabó Tamásné.
Gratulálunk!

2016-04-02

Megyei Asztalitenisz Diákkupa - Tolna

Czövek Bence II.hely
Till Márton III. hely


Mautner Balázs IV. hely


Bence Gyalus I.hely
Ivancsik Zoltán IV. hely

2016-03-21

A Szent József Iskolaközpont által szervezett
Tavaszváró barkácsoló kézműves versenyen
Csontos Zsófia, Péter Doroti és Iker Tessza
Csapata I. helyezést ért el.

2016-03-11

Görcsös Ákos a Bátaszéki Matematika versenyen 12. heléyezést ért el

2016-03-10

A Baktai Természettudományos Nap versenyeredményei

Informatika 7. osztály:
1. hely: Barabás Dominik (Dienes Valéria Ált. Iskola)
2. hely: Gönczöl Gábor (Baka István Ált. Iskola)
3. hely: Szabó Csenger (Dienes Valéria Ált. Iskola)

Informatika 8. osztály:
1. hely: Joó Panna Dóra (Babits Mihály Ált. Iskola)
2. hely: Vörös Fanni (Baka István Ált. Iskola)
3. hely: Vesztergombi András (Szent József Kat. Ált. Iskola)

Komplex természettudományos csapatverseny 7. osztály:
1. hely: Bán Lilla – Illés Balázs (Baka István Ált. Iskola)
2. hely: Horváth Eszter – Hájas Kristóf (Babits Mihály Ált. Iskola)
3. hely: Matus Eliza – Ganczer Nándor (Dienes Valéria Ált. Iskola)

Komplex természettudományos csapatverseny 8. osztály:
1. hely: Szabó Dániel – Botos Krisztián (Baka István Ált. Iskola)
2. hely: Fülöp Martin – Németh Attila (Dienes Valéria Ált. Iskola)
3. hely: Varga Eszter – Erős Zoltán (Baka István Ált. Iskola)

Repülőgép reptetési verseny 5. évfolyam:
1. hely: Nagy-Kalauz Bertalan (Baka István Ált. Iskola)
2. hely: Molnár Martin (Babits Mihály Ált. Iskola)
3. hely: Buzási Dávid (Dienes Valéria Ált. Iskola)

Repülőgép reptetési verseny 6. évfolyam:
1. hely: Kun Anikó (Babits Mihály Ált. Iskola)
2. hely: Kőszegi Alexandra (Babits Mihály Ált. Iskola)
3. hely: Szegner Zita (Baka István Ált. Iskola)
Különdíj: Potyondi Réka (Dienes Valéria Ált. Iskola)

Repülőgép reptetési verseny 7-8. évfolyam:
1. hely: Takács Adrián 7. oszt. (Babits Mihály Ált. Iskola)
2. hely: Borbély Dominik 7. oszt. (Baka István Ált. Iskola)

3. hely: Duchai Ákos 7. oszt. (Babits Mihály Ált. Iskola)

2016-03-06

Czövek Bence 4. osztályos tanuló a Megyei Asztalitenisz Diákkupán I. helyezést ért el

Varga Miklós 8 . osztályos tanuló a Megyei Asztalitenisz Diákkupán I. helyezést ért el
Gyalus Bence 8 . osztályos tanuló a Megyei Asztalitenisz Diákkupán II. helyezést ért el

2016-03-05

Csontos Zsófia I. helyezést ért el az énekversenyen

2016-03-05

Wallacher Ákos Atlétikaverseny

Gátfutás:
1. hely: Gányi Csenge
2. hely: Badacsonyi Edina
3. hely: Kiss Katalin

Hármasugrás:
1. hely: Badacsonyi Edina
2. hely: Gányi Csenge

Gerelyhajítás:
1. hely: Horváth Andrea
2. hely: Badacsonyi Edina
3. hely: Gányi Csenge

Csapatverseny (váltó):
1. hely: Badacsonyi Edina, Gányi Csenge, Kiss Katalin, Csóti Eszter

Legeredményesebb leány versenyző: Badacsonyi Edina

Csapatverseny (váltó):
2. hely: Roszkopf Norman, Bézsenyi Tamás, Karácsonyi Ádám, Katona Balázs

2016-02-29

Nagy-Kalauz Bertalan (5. c osztályos tanuló) a
"Matematika 2016" versenyen III. helyezést ért el.

Rábenstein Réka 3. osztályos tanuló 7. helyen végzett

Görcsös Ákos 4. osztályos tanuló 4. helyezést ért el.

2016-02

A Lotz János szövegértési-, nyelvtan-, helyesírási verseny országos fordulójába jutott tizedikként Kenéz Kata 4. b osztályos tanuló.

2016-01-20

"Téli népszokások" városi rajzpályázaton különdíjat nyert: Ferger Zsófia és Kisander Réka Viktória
(felkészítőjük Dávid Zoltánné volt).

2016-01-19

A Varga Tamás Matematika Verseny megyei fordulóján Szabó Dániel 8. osztályos tanuló III. helyezést ért el.

2015-12-12

U11 Gemenci Nyuszi Kupa 3. forduló F csoport, Szekszárd, Dienes Ált. Isk.

Gyaxi Maxi - Baka Boys 33-10 (8-1; 4-2; 11-4; 8-0 - 2-3)
Inalegwu 7, Godó 1, Orsós 1, Turbuk 1, Hajdu 0, Tomai 0, Pfeiffer 0, Kohári 0

Baka Boys - Babits Lurkók 20-12 (4-1; 6-2; 1-6; 6-1 - 3-2)
Inalegwu 9, Légrádi 8, Godó 1, Kohári 1, Pfeiffer 1, Hajdu 0, Orsós 0, Turbuk 0, Tomai 0, 

Edzői értékelés:
"Baka Boys néven nevezett csapatunk a mai napon debütált. A gyerekek első megmérettetése volt ez.
Az első meccs elején még bátortalanok voltak a fiúk, szokniuk kellett a pályát, a közeget, de a második mérkőzésre összeszedték magukat, és olyat is villantottak helyenként, amit még edzésen sem. Gratulálok valamennyiüknek!
Hajrá Baka!"


Egy kis kiegészítés, hogy Légrádi neve alatt nem Légrádi Alexet, hanem az egyik külsős kiegészítő játékost kell érteni, csak a jegyzőkönyvbe így írták be.
Fotók >>

2015-11-26

A bonyhádi Solymár Imre Városi Könyvtár által szervezett "Repülés a mesék szárnyán" népek meséi mesemondó versenyen 1. helyezést ért el Kövesdi Marcell

2015-11-30

A városi Úszó DOL eredményeiből:

2. a osztály:
Dulai Barnabás 50 m mell - arany
50 m gyors - ezüst
Steiner Iván 50 m mell - ezüst
Dobrovolni Emma 50 m mell - ezüst
(ők továbbjutottak a megyei DOL-ra
ami Bonyhádon lesz)

2. c osztály:
Kovács Eszter 50 m hát bronz

2015-11-14

Asztalitenis Diákolimpia - megyei döntő - Bonyhád

az alábbi eredmények születtek:
Egyéniben III. helyezést ért el
Gyalus Bence és Miklós Varga
Csapatban III. helyezést ért el
Farkas Márton és Ivancsik Zoltán
I. helyezést ért el Gyalus Bence és Varga Miklós
(ők bejutottak az országos döntőbe)

2015-11-14

Kölyök kupa
Bátaszék

testnevelők:
1. Szekszárdi Baka István Ált. Isk.            
9p. 26-7               Enyedi Attila
2. Bátaszék Cikádor Ált. Isk.                      
6p. 14-8               Faidt József
3. Mohács Brodarics István Ált. Isk.        
3p. 11-12             Ifj. Szibert Imre
4. Tengelic                                 
0p. 4-28               Szabadi Tamás
Legjobb mezőnyjátékos: Felkl Benjamin (Baka Iskola)
Gólkirály: Takács Domán 10 góllal (Baka Iskola)
Legjobb kapus: A mohácsi kapus

Bátaszék - Szekszárdi Baka I. Ált. Isk. 3-6
Mohács Brodarics I. Ált. Isk. – Tengelic 7-2
Szekszárdi Baka I. Ált. Isk. – Mohács Brodarics I. Ált. Isk. 6-2
Bátaszék – Tengelic 7-0
Szekszárdi Baka I. Ált. Isk. – Tengelic 14-2
Bátaszék – Mohács Brodarics I. Ált. Isk. 4-2

Az 1987-ben alapított bátaszéki Kölyök kupát az idei tanévben, megismételve a tavalyi sikert a Szekszárdi Baka István Általános Iskola focista palántái nyerték. Mindhárom meccsen győztesen hagyták el a játékteret, - annak ellenére, hogy az első mérkőzés elején a bátaszéki csapat már 3 góllal elhúzott - helyenként közönségszórakoztató játékot mutatva.
A 4 csapatos torna megszervezése, lebonyolítása – mint oly sok éve – FAIDT JÓZSEF TANÁR ÚR keze munkáját dicséri. A kupákat, az érmeket és a külön díjakat a Bátaszéki Iskola intézményvezetője, Mészáros István Igazgató Úr adta át, megköszönve a gyerekek és testnevelőik munkáját és a szülők szurkolását.
A Baka Iskola győztes csapatának tagjai:

Domokos Dominik, Bitz Alex, Czingelly Rudolf, Czövek Bence, Felkl Benjamin, Tanos Márton, Szili Dávid, Takács Domán, Pintér Soma Testnevelő-edző: Enyedi Attila

2015-11-07

A Megyei Asztalitenisz Diákkupa II. fordulóján, Bátán az alábbi eredmények születtek:
F2-es korcsoportban
Harsányi Márton II. hely


F4-es korcsoportban
Miklós Varga I.hely
Bence Gyalus II.hely

2015-11-05

A városi Baka István Irodalmi és
Művészeti Verseny eredményei:

Mesemondó verseny 3. évfolyam:
1. hely: Dicső Botond – Babits Mihály Ált. Iskola
2. hely: Fábián Hanna – PTE Gyakorló Ált. Iskola
3. hely: Kaszó Ilka – Babits Mihály Ált. Iskola
Különdíj: Szigetvári Míra Anna – Dienes Valéria Ált. Iskola

Mesemondó verseny 4. évfolyam:
1. hely: Görcsös Ákos – Baka István Ált. Iskola
2. hely: Wigand Barnabás – Dienes Valéria Ált. Iskola
3. hely: Sulyok Hanna – PTE Gyakorló Ált. Iskola
Különdíj: Berekali Petra – Babits Mihály Ált. Iskola

Szavalóverseny 5-6. évfolyam:
1. hely: Főglein Liza 5. oszt. – Dienes Valéria Ált. Iskola
2. hely: Varga Fanni 5. oszt. – Dienes Valéria Ált. Iskola
3. hely: Pámer Attila 6. oszt. – Szent József Kat. Ált. Iskola
3. hely: Sili Gergő 6. oszt. – Garay János Ált. Iskola
Különdíj: Ferger Viktória Hanna 5. oszt. – Garay János Ált. Iskola

Szavalóverseny 7-8. évfolyam:
1. hely: Fazekas Vivien 8. oszt. – Babits Mihály Ált. Iskola
2. hely: Csizmazia Dóra 8. oszt. – Garay János Gimnázium
3. hely: Simon Áron 7. oszt. – Babits Mihály Ált. Iskola

Szövegalkotó verseny 4. évf.:
1. hely: Boda Gyöngyi – Babits Mihály Ált. Iskola
2. hely: Kovács Mirella – Baka István Ált. Iskola
3. hely: Weisz Dorka – Dienes Valéria Ált. Iskola

Szövegalkotó verseny 5-6. évf.:
1. hely: Rippert Soma 5. évf. – Babits Mihály Ált. Iskola
1. hely: Dancsó Dorottya 6. évf. – PTE Gyakorló Ált. Iskola
2. hely: Szegner Zita 6. évf. – Baka István Ált. Iskola
3. hely: Hamar János 6. évf. – Dienes Valéria Ált. Iskola
Különdíj: Juhász Erzsébet 6. évf. – Szent József Kat. Ált. Iskola

Kommunikációs verseny 7-8. évf.:
1. hely: Eigner Luca-Bíró Fanni 8. oszt. – Dienes Valéria Ált. Iskola
2. hely: Tewodros Dorothy-Szabolcsi Petra 8. oszt. – Babits Mihály Ált. Iskola
3. hely: Madaras Fanni-Kenéz Kata 7. oszt. – Garay János Gimnázium

Énekverseny:
3-4. évfolyam:
1. hely: Bognár Zsanett 4. oszt. – Babits Mihály Ált. Iskola
2. hely: Elmauer Blanka 4. oszt. – Babits Mihály Ált. Iskola
2. hely: Bézsenyi Napsugár 4. oszt. – Baka István Ált. Iskola
3. hely: Kapási Rita 3. oszt. – Baka István Ált. Iskola
4. hely: Kiss Boldizsár 3. oszt. – PTE Gyakorló Ált. Iskola

5-6. évfolyam:
1. hely: Hadházy Ágoston 5. oszt. – Garay János Ált. Iskola
2. hely: Hollósi Hanna 6. oszt. – Szent József Kat. Ált. Iskola

7-8. évfolyam:
1. hely: Haffner Kata 8. oszt. – Dienes Valéria Ált. Iskola
2. hely: Buzás Panna 7. oszt. – Baka István Ált. Iskola
3. hely: Lóki Hanna 8. oszt. – Dienes Valéria Ált. Iskola

Rajzverseny díjazottjai:
1-2. évfolyam:
Szabó László 1. oszt. – Babits Mihály Ált. Iskola
Horváth Gitta 1. oszt. – Baka István Ált. Iskola
Kászpári Virág 2. oszt. – Dienes Valéria Ált. Iskola
Takács Anna Jázmin 2. oszt. – Baka István Ált. Iskola

3-4. évfolyam:
Ferencz Réka 3. oszt. – Baka István Ált. Iskola
Wéber Zalán 3. oszt. – Babits Mihály Ált. Iskola
Szigetvári Míra Anna 3. oszt. – Dienes Valéria Ált. Iskola
Horváth Boglárka 4. oszt. – Baka István Ált. Iskola
Szabó Lilla 4. oszt. – Dienes Valéria Ált. Iskola
Sebestyén Panni 4. oszt. – Baka István Ált. Iskola

Felső tagozat:
Jánvári Zsófia 6. oszt. – Dienes Valéria Ált. Iskola


Óvodások rajzversenyének díjazott nagycsoportosai:
Kovács Zsuzsanna – 1. Sz. Óvoda Kindergarten
Nagy Dénes Dániel – 2. Sz. Óvoda
Bőcs Lili – Gyermeklánc Óvoda
Nagy Nándor – Gyermeklánc Óvoda
Varga Csenge – Gyermeklánc Óvoda
Sebestyén Ákos Bercel – „Az Én Ovim” Óvoda
Hucker Anna – Szent Rita Kat. Óvoda
Horváth Dorottya – Wunderland Kindergarten
Károly Nóra – Wunderland Kindergarten

2015-11-05

Bolyai Matematika Csapatverseny

3. c osztályból az "Agyrémek" csapat megyei 1. helyezést ért el. A csapat tagjai: Rábenstein Réka, Bettini Lorenzo, Takács Domán, Tiszberger Ádám. Gratulálunk!
Felkészítő nevelő: Kálóczi Erzsébet

2015-11-03

A városi B kategóriás Asztalitenisz Diákolimpián az alábbi eredmények születtek:
I-II. korcsoport:
I. hely: Kovács Alina
I. hely: Harsányi Márton
II.hely: Till Márton
III. hely: Sörös Márk
III. hely: Roszkopf Norman

III-IV. korcsoport:
I. hely: Lukács Nelli
I. hely: Gyalus Bence
II. hely: Ivancsik Zoltán
III. hely: Varga Miklós
III. hely: Farkas Márton

2015-10-28

Szabó Gergő a 42. FEW Európa Bajnokságon Budapesten 5 kategóriában indult. Négy kategóriában ért el helyezést:

Egyéni Kata Bronz
Páros Kata Arany
Csapat Kata Arany
Csapat Kumite Ezüst

2015-10-10

A Megyei Asztalitenisz Diákkupa I. fordulóján, Bonyhádon az alábbi eredmények születtek:


F4-es korcsoportban:
Bence Gyalus I.hely
Miklós Varga II.hely
Farkas Márton III. hely


L4-es korcsoportban: Kocsmár Fanni II. hely

2015-10-01

Mezei futóverseny DOL

Csapatverseny II. hely (Felkl Benjamin, Domokos Dominik, Molnár Tamás, Harsányi Márton, Sárközi Dániel)

Csapatverseny II. hely (Felkl Dominik, Schein Dániel, Both Benedek, Balogh Botond, Kovalik Máté)

Csapatverseny III. hely (Dobrovolni Emma, Pataki Nikolett, Rohr Panna, Szegedi Emma, Major Nóra)

Egyéniben I. hely: Felkl Benjamin

Egyéniben III. hely: Felkl Dominik

fotók itt >>

2015-09-24

Trappisták csapat (Balás Tekla, Péter Doroti, Kenéz Kinga, Botos Viktória) III. helyezést ért el az iskolai Baka István irodalmi versenyen. Felkészítőjük Kocsisné Dóra Ildikó volt.

A Gumimacik csapat (Görcsös Ákos, Ignácz Márk, Ferger Kata, Szili Dávid) II. helyezést ért el az iskolai Baka István irodalmi versenyen. Felkészítőjük Kocsisné Dóra Ildikó volt.

2015-09-20

Kövesdi Marcell a "Katyika meg Matyika" Országos
Mesemondó Versenyen különdíjban részesült

2015-09-16

A Magyar Olimpiai Bizottság által megrendezett dél-dunántúli regionális atlétikai versenyen iskolánkat 2 tehetséges atléta képviselte.

Andi Péter (5.a) megnyerte a 60 méteres síkfutást és a távolugrást is korosztályában, így 2 aranyérmet szerzett.
Sipos Kata (5.a) a 2004-es lányok mezőnyében kislabdahajításban nem talált legyőzőre.
A versenyzőknek és felkészítőiknek gratulálunk!
További szép sikereket!

 

 

<< Vissza a lap tetejére