2018-12-12

Az I. Béla Gimnázium Megyei Környezetvédelmi Csapatverseny döntőjében a 8. a osztály I. helyezést ért

Auth Kíra Imola, Füle Zsófia és Wehovszky Kíra Tícia

A 7. b osztály III. helyezést ért el

Ferger Kata, Péter Doroti, Vigh Vivien

Felkészítőjük Szabó Tamásné volt

2018-12-11

2018.december 11-én(kedden) a Tolna Megyei Diáksport Tanács a 2017/2018-évi országos diákolimpiákon 1-3. helyezést elért sportolók nagyszerű teljesítményét ünnepélyes keretek között köszönték meg a Szekszárdon a Garay János Gimnázium Dísztermében.
Kizakisz ÍG.Nikolaosz a szekszárdi Baka István Általános Iskolát egyedül képviselve vehette át a névre szóló Kupáját elismerésként.Gratulálunk!

2018-12-08

Asztalitenisz Mikulás Kupa - Szekszárd
Eredmények:
I. hely: Horváth Márk
II. hely: Kadosa Róbert
III. hely: Paricska Lara
III. hely: Holtz Tamás

2018-12-08

Suli kupa, Bátaszék
A Szekszárdi Baka István
Általános Iskola
IV. korcsoportos labdarúgó
csapata Enyedi Attila
testnevelő vezetésével
veretlenül szerezte meg a
tornagyőzelmet az először
1987-ben lebonyolított rendezvényen.
Állnak: Fricsi Szabolcs, Tanos Márton,
Czingelly Rudolf, Döbrössy Bese,
Takács Domán,
Enyedi Attila testnevelő,
elöl: Till Márton és Katona Balázs.
Legjobb mezőnyjátékosnak
Takács Dománt választották.

2018-11-24

A Megyei Asztalitenisz Diákolimpián iskolánk tanulói ismét jól szerepeltek. Horváth Márk megnyerte a kategóriáját és Csiki Bianka, Horváth Gréta is dobogós lett.

2018-11-13

A Városi Diákolimpián iskolánk tanulói kiválóan szerepeltek az I-II. korcsoportban.
I. hely: Csiki Bianka
I. hely: Horváth Márk
II. hely: Holtz Tamás
III. hely: Horváth Gréta
III. hely: Paricska Lara

2018-11-06

Baka István Irodalmi és Művészeti Verseny
EREDMÉNYEK
Szavalóverseny 3. évfolyam:

  1. hely: Ruppert Kristóf – Garay János Ált. Iskola és AMI
  2. hely: Keserű Mihály – Babits Mihály Ált. Iskola
  3. hely: Radó Sára – Baka István Ált. Iskola

Szavalóverseny 4. évfolyam:

  1. hely: Győri Lili – Babits Mihály Ált. Iskola
  2. hely: Frei Márton – Garay János Ált. Iskola és AMI
  3. hely: Kocza Anikó – Baka István Ált. Iskola

Szavalóverseny 5-6. évfolyam:

  1. hely: Varga Panna (6. oszt.) – Baka István Ált. Iskola
  1. hely:  Nagy Eszter (6. oszt.) – Szent József Kat. Ált. Iskola
  2. hely:  Ágoston Csenge (6. oszt.) – Baka István Ált. Iskola

Szavalóverseny 7-8. évfolyam:

  • hely: Föglein Liza (8. oszt.) – Dienes Valéria Ált. Iskola
  • hely: Görcsös Ákos (7. oszt.) – Baka István Ált. Iskola
  • hely: Kocsis Gergő (8. oszt.) – Baka István Ált. Iskola

Szövegalkotó verseny 4. évf.:

  1. hely: Geösel Panna – Dienes Valéria Ált. Iskola
  2. hely: Orbán Emma– Dienes Valéria Ált. Iskola
  3. hely: Zaják Zorka – Baka István Ált. Iskola

Szövegalkotó verseny 5-6. évf.:

  1. hely: Aranyi Panna (6. oszt.) – PTE Gyakorló Ált. Iskola
  2. hely: Harsányi András (6. oszt.) – Baka István Ált. Iskola
  3. hely: Czirkel Balázs (5. oszt.) – Babits Mihály Ált. Iskola

Különdíj: Husek Blanka (6. oszt.) – Szent József Kat. Ált. Iskola

Kommunikációs verseny 7-8. évf.:

  1. hely: Dávid Nóra -- Horváth Barnabás (7. oszt.) – Babits Mihály Ált. Iskola
  2. hely: Frei Tamás -- Wigand Barnabás (7. oszt.) – Dienes Valéria Ált. Iskola
  3. hely: Kövesi Hanna -- Rippert Soma (8. oszt.) – Babits Mihály Ált. Iskola

Énekverseny:
3-4. évfolyam:

1. hely: Csepregi Emma (4. oszt.) – PTE Gyakorló Ált. Iskola
2. hely: Ambrus Franciska (4. oszt.) – Baka István Ált. Iskola

Felső tagozat:
1. hely: Bognár Zsanett (7. oszt.) – Babits Mihály Ált. Iskola
1. hely: Imreh Csenge (5. oszt.) – Babits Mihály Ált. Iskola
2. hely: Lengyel Panna (6. oszt.) – Babits Mihály Ált. Iskola
3. hely: Husek Botond (5. oszt.) – Baka István Ált. Iskola

Rajzverseny díjazottjai:
1. évfolyam:

  • Felkl Emma – Baka István Ált. Iskola
  • Radó Bertalan – Baka István Ált. Iskola

2. évfolyam:

  • Andi Hanga – Baka István Ált. Iskola
  • Amairi Dóra – Baka István Ált. Iskola

3. évfolyam:

  • Döbrösy Zsejke – Baka István Ált. Iskola
  • Pozsonyi Kira – Baka István Ált. Iskola
  • Körösztös Adrienn Szonja – Garay János Ált. Iskola és AMI
  • Keszthelyi Kamilla – Baka István Ált. Iskola

4. évfolyam:

  • Sinkó Dorka – Dienes Valéria Ált. Iskola
  • Bali Bo glárka – Babits Mihály Ált. Iskola

Felső tagozat:

  • Bánki Jázmin – PTE Gyakorló Ált. Iskola

Óvodások rajzversenyének díjazott nagycsoportosai:

    Kertész Noel Zoltán – 1. sz. Óvoda Kindergarten
    • Daradics Adél – Wunderland Óvoda
    • Gyuris Zója – „Az Én Ovim” Óvoda és Bölcsőde
    • Wéber Milla Liza – „Az Én Ovim” Óvoda és Bölcsőde
    • Nagy Dana – Szent Rita Katolikus Óvoda
    • Koller Zselyke Anna – Szent Rita Katolikus Óvoda
    • Vámosi Emília – Gyermeklánc Óvoda „Perczel”
    • Hegedűs Soma – Gyermeklánc Óvoda „Perczel”
    • Ellenbacher Dorka Jázmin – Gyermeklánc Óvoda „Kertváros”

    2018-09-15

    Az Országos Pályaíjász bajnokságon 
    Wehovszky Kíra Tícia Történelmi serdülő lány kategóriában  
    aranyérmet nyert és országos bajnoki címet kapott

    2018-09-08

    Miskolcon az Országos Elsősegélynyújtó versenyen iskolánk csapata 5. helyezést ért el.
    A csapat tagjai: Földesi Bálint, Sziklai Gréta, Tóth Eszter, Tubák Beáta, Pfaff Violetta.
    felkészítőjük: Szoboszlai Edit

    (további fotók >>)

    2018-06-14

    A Nemzeti Fejlesztési Minisztérium és a Közlekedésbiztonsági Intézet Mobil Suli Program országos pályázatán iskolánk csapata 1. helyezést ért el. Nyereményük 1-1 kerékpár. A csapat tagjai: Kenéz Kinga, Péter Doroti, Felkl Benjámin, Herner Péter, Szili Dávid.
    Felkészítőjük: Szabó Tamásné

    2018-06-12

    Andi Péter, iskolánk 7. a osztályos tanulója, immár másodszor érdemelte ki a „Magyarország jó tanulója – jó sportolója” címet. Pályázhattak mindazok, akik eredményes tanulmányi munkájuk mellett kimagasló sportteljesítményt nyújtottak”.
    Idén ünnepélyes díjátadó keretében személyesen vehette át munkája elismeréseként az oklevelet június 12-én Budapesten Dr. Szabó Tünde sportért felelős államtitkártól.
    Az idei, országos szinten is kifejezetten magas pontszám elérését kiváló tanulmányi eredményén túl, az előző tanévben megszerzett 2 országos bajnoki cím és 2 bronzérem tette lehetővé.
    Testnevelője alsóban Gulyás Valéria volt, jelenleg Enyedi Attila tanítja.
    Kívánunk további sikereket, s természetesen azt is, hogy sérülések ne veszélyeztessék ezt az ígéretes pályafutást!

    GRATULÁLUNK!

    2018-05-13

    2018-05-06

    Bánki Nándor Asztalitenisz emlékverseny

    Horváth Márk I. hely

    2018-05-01

    2018-04-24

    A megyei elsősegélynyújtó versenyen Földesi Bálint, Sziklai Gréta, Tubák Beáta, Tóth Eszter, Pfaff Violetta 8. b osztályos tanulókból álló csapat a megyei I. helyezést ért el. Az országos megmérettetés 2018. szeptember 7-9. Miskolcon lesz.
    Felkészítő tanáruk: Szoboszlai Edit
    Gratulálunk!

    2018-04-19

    Budaörsön rendezték meg az Országos Általános Iskolai Tanulmányi Versenyt NÉMET NEMZETISÉGI NYELV kategóriában.

    Az írásbeli feladatlap megoldását követően a szükséges ponthatárt elért csaknem 200 versenyzőből a legjobb 20 főt hívták be a szóbeli fordulóra.

    Iskolánkból a húzott téma ismertetését, képleírást és szituációs feladatot követően Szegner Zita (8. a) a 11. helyen,  míg a még csak 7. évfolyamos Füle Zsófia (7. a) a  17. helyen végzett.
    Felkészítőik Takács Ferencné és Rácz Nóra voltak.

    2018-04-19

    Iskolánk neve ismét többször is felhangzott a Gyönkön megrendezett megyei német nemzetiségi verseny eredményhirdetésekor.

    Eredmények:
    4. évfolyam:
    1. Dobrovolni Emma
    3. Pál Janka
    4. Molnár Dóra

    5. évfolyam:
    5. Bíró Bendegúz
    8. Varga Panna


    6. évfolyam:
    3. Harsányi Márton
    9. Hága Lara

    Felkészítőik Lőrinczné Földi Klára, Frey István és Rácz Nóra voltak.

    GRATULÁLUNK!

    2018-04-18

    Harsányi Márton (6.a)  a MOZAIK országos verseny döntőjében a 4. helyen végzett.

    Oklevelét Szegeden ünnepélyes keretek között vehette át.

    Felkészítője Rácz Nóra volt.

    2018-04-14

    A katasztrófavédelmi ifjúsági verseny megyei fordulóján
    Sziklai Gréta, Tóth Eszter, Pfaff Violetta, Tubák Beáta 8. b osztályos tanulók 3. helyezést értek el.
    Gratulálunk nekik!
    Felkészítő tanáruk: Szoboszlai Edit

    2018-04-14

    Harsányi András 5.a osztályos tanuló a Mozaik Tanulmányi Verseny országos döntőjében természetismeret tantárgyból 8. helyezést ért el.

    Szegner Zita 8.a osztályos tanuló a Mozaik Tanulmányi Verseny országos döntőjében  biológia tantárgyból 5. helyezést ért el.

    Felkészítőjük: Szabó Tamásné

    2018-04-13

    XXIV. Dunakanyar Népművészeti Verseny - Sződliget

    Erdélyi Márton és ferger Zsófia Julianna
    dicsérő oklevelet kapott.

    Felkészítőjük Dávid Zoltánné volt.

    2018-04-07

    Horváth Zsófia 7. c osztályos tanuló a Teleki Pál földrajzverseny megyei döntőjén 2. helyezést ért el.

    Kapéter Tirza 7. c osztályos tanuló Teleki Pál földrajzverseny megyei döntőjén 3. helyezést
    ért el.

    Nagy-Kalauz András 8. b osztályos tanuló Teleki Pál földrajzverseny megyei döntőjén
    1. helyezést ért el, ezzel Ő képviselte Tolna megyét az országos döntőben, ahol 20. helyezést ért el.

    2018-03-27

    Tatabányán országos német nemzetiségi versenyt rendeztek. A 6. évfolyamosok között Ambrus Bendegúz (6.a) és Harsányi Márton (6.a) a nagyszerű 6. helyet szerezte meg. A forgószínpadszerűen lebonyolított versenyen a 15 duóra nyelvtani teszt, hallott, valamint olvasott szöveg értést mérő feladatsor és rejtvény is várt. Mindezek mellett szituációs feladat megoldása során kellett szóbeli kommunikációs készségükről, talpraesettségükről és szókincsükről meggyőzni a zsűrit.
    Felkészítőjük Rácz Nóra volt.
    Gratulálunk!

    2018-03-23

    A katasztrófavédelmi ifjúsági verseny helyi fordulóján
    Sziklai Gréta, Tóth Eszter, Pfaff Violetta, Tubák Beáta 8. b osztályos tanulók 1. helyezést,
    Lukács Nelli, Földesi Bálint, Bacsó Bence, Bitz Attila 8. b osztályos tanulók 4. helyezést értek el.
    Gratulálunk!
    Felkészítő: Szoboszlai Edit

    2018-03-21

    Baktai Atlétikai Kupa

    2018-03-19

    2018-03-08

    Az Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny
    megyei döntőjén (NÉMET nyelvből)
    iskolánk diákjai remekül szerepeltek:
    7. évfolyam.
    2. hely Wehovszky Kíra Tícia
    3. hely Füle Zsófia
    6. Andi Péter
    Felkészítőjük Rácz Nóra volt.

    8. évfolyam:
    1. hely Szegner Zita
    3. hely Glück József
    4. hely Ferencz Lilla
    7. hely Fáth Zsombor
    Felkészítőjük Takács Ferencné volt.
    Gratulálunk!

    2018-03-05

    Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulóján
    (balról jobbra) Tiszberger Ádám 6. helyezést
    (felkészítő: Ivanecz Mónika),
    Földesi Lilien 8. helyezést
    (felkészítő: Pusztainé Farkas Gabriella),
    Ferencz Dóra 3. helyezést (felkészítő: Német Ildikó), Görcsös Ákos 3. helyezést (felkészítő: Ivanecz Mónika) ért el. Gratulálunk!

    2018-02-28

    Varga Panna (5. a osztályos tanuló)
    különdíjban részesült a
    Hollós László Megyei Természetismereti Versmondó Versenyen

    2018-02-20

    A Hollós László megyei versmondó versenyen az 1. b osztályból Horváth Angelina és Zádori Emma vett részt. Zádori Emma KÜLÖNDÍJ-at kapott. Felkészítő: Rotkainé Pászti Lívia

    2018-02-17

    Iskolánk tanulója: Kizakisz Georgiosz Nikolaosz idén megnyerte az országos Asztalitenisz Diákolimpiát.

    2018-02-16

    A Lotz János Szövegértési- és Helyesírási verseny
    megyei fordulójára bejutott tanulók:

    4. a osztály:
    Szegedi Emma, Molnár Dóra, Nagy Csenge

    4. b osztály:
    Földesi Lilien

    4. c osztály:
    Radó Márton, Pesthy Borbála

    2018-02-07 Tolnai Népújság

    2018-02-01

    Baktai Horfer serleg Asztalitenisz Kupa
    Kékesi János emlékverseny

    eredményeink:

    I. hely: Csiki Bianka
    I. hely: Horváth Márk
    III. hely: Kadosa Róbert
    III. hely: Orsós ivó

    (fotók)

    2018-01-26

    Ebben a tanévben a
    bátaszéki II. Géza Gimnázium a
    hagyományos történelem-művelődéstörténeti
    verseny mellett angol és német
    nyelvből, matematikából és mesemondásból
    is hirdetett meg versenyeket.
    Iskolánk tanulói az alábbi kategóriákban
    értek el dobogós helyezést:

    Történelem-művészettörténeti verseny:
    Görcsös Ákos 6. b - 2. hely
    Ambrus Bendegúz 6. a
    Czövek Bence 6. a

    Mesemondó verseny Kövesdi Marcell 7. c 3. hely

    Angol nyelvi verseny Sziklai Gréta 8. b 1. hely
    Králl Barnabás 7. c 2. hely

    2018-01-22

    Varga Panna (5. a osztályos tanuló) arany-,
    Ágoston Csenge (5. a osztályos tanuló) ezüst
    minősítést kapott a 29. Weöres Sándor versmondó versenyen.

    2017-12-13

    Dsida Jenő versmondó versenyen
    Ágoston Csenge 1. helyezést,
    Varga Panna 2. helyezést ért el.
    Gratulálunk!

    2017-12-13

    Radó Márton 4. c osztályos tanuló az "Advent a Béla téren" városi rajzversenyen 3. helyezést ért el.

    2017-12-09

    Asztalitenisz Mikulás Kupa - Szekszárd
    A Sáth Sándor teremben (Sportcsarnok)
    Az eredményekből:
    I. hely: Horváth Márk
    III. hely: Csiki Bianka
    III. hely: Till Máté
    III. hely: Molnár Tamás

    További fotók >>

    2017-12-08

    Ünnepélyes keretek között került sor a „Schüler des Jahres” díj átadására. A városi szinten díjazott 2 tanuló egyike iskolánk diákja.

    SZEGNER ZITA 8.a osztályos tanuló
    a német nemzetiségi hagyományápolás terén,
    valamint a német versenyeken nyújtott teljesítménye alapján érdemelte ki a rangos elismerést.
    Némettanára: Takács Ferencné

    2017-11-24

    Kadarka.net cikk >>

    TEOL cikk >

    2017-11-22

    A megyei Környezetvédelmi Vetélkedő I. fordulóján iskolánkból 8 csapat vett részt. A megyei döntőbe két csapat jutott.

    Eredményeik:

    2. helyezés (8. b osztály):
    Cseke Cintia
    Lukács Nelli
    Palkó Ákos

    6. helyezés (8. b osztály):
    Orbán Réka
    Pfaff Violetta
    Tubák Beáta

    Felkészítőjük Szabó Tamásné

    A Megyei Asztalitenisz Diákolimpián az alábbi eredmények születtek:

    III. hely: Paricska Lara
    I. hely: Horváth Márk
    III. hely: Holcz Tamás
    I. hely: Kizakisz Nikosz

    Csapatverseny: I. hely
    Kizakisz Nikosz, Horváth Márk, Holcz Tamás

    Megyei Bolyai Matematika Csapatverseny

    2. hely
    Görcsös Ákos, Herner Péter, Ignácz Márk, Szili Dávid

    5. hely
    Rábenstein Réka, Bettini Lorenzo,
    Tiszberger Ádám, Varga Zsombor

    A városi Asztalitenisz Diákolimpián
    az alábbi eredmények születtek:

    Csapatverseny
    I. hely: Dienes iskola Szekszárd (I. cs.)
    II. hely: Baka iskola Szekszárd
    III. hely: Báta
    III. hely: Dienes iskola Szekszárd (II. cs)

    Iskolánk tanulóinak egyéni eredményei
    II. korcsoport: 2. hely: Csiki Bianka
    II. korcsoport: 1. hely: Horváth Márk
    3. hely: Till Máté és Csajági Tatos Tamás
    5. hely: Holcz Tamás
    IV. korcsoport: 3. hely: Kadosa Róbert

    A Baka István Városi Művészeti Verseny eredményei >>

    "Szüret a Bodri birtokon" című rajzpályázaton Debella Tifani Bodri díjat kapott. Jobban Jázmin Zorka különdíjas lett.

    Takács Domán 4. c osztályos tanuló az MLSZ Bozsik Bajnokok Program keretében kiválasztásra került.
    A 2017. május 31-én megrendezett Magyar Kupa döntője (Ferencváros-Vasas) előtt bemutatómérkőzést játszott.
    A "nyugat" válogatottjaként különdíjban részesült. Gratulálunk!

    2017-05-28

    Harsányi Márton 5. a osztályos tanuló a TITOK Herman Ottó Természetismereti Verseny országos döntőjén 4. helyezést ért el. Felkészítője Szabó Tamásné volt.

    2017-05-25

    A 47. Tolna Megyei Gyermekrajz pályázaton díjazott lett
    Horváth Vera 1. a osztályos tanuló
    Horváth Zalán 1. a osztályos tanuló
    (felkészítőjük Német ildikó volt)

    Varga panna 4. a osztályos tanuló
    (felkészítője Polgár Judit volt)

    2017-05-17

    Radó Márton arany minősétést kapott a Junior Poetry versenyen

    Czank Emma és Berecz Árpád ezüst minősítést kapott

    2017-05-16

    Gyönkön a Megyei német nemzetiségi versenyen
    Varga Panna 5. helyezést,
    Bíró Bendegúz 3. helyezést ért el

    2017-05-15

    Az iskolai énekversenyen
    Varga Panna II. helyezést ért el.

    2017-05-13

    A szedresi Lovas Udvarház rajzpályázatán
    Varga Léna és Varga Panna Pompás díjban részesült

    2017-04-27

    A megyei elsősegélynyújtó versenyen Szegner Zita 7.a, Lukács Nelli 7.b, Kadosa Viktória 7.b, Wehovszky Kíra 6.a, Görcsös Ákos 5.b osztályos tanulókból álló csapat megyei I. helyezést ért el.
    Felkészítőjük: Szoboszlai Edit

    2017-04-26

    Radó Márton 3. c osztályos tanuló a
    Bendegúz Tudásbajnokság Megyei Versenyen
    matematika tantárgyból I. helyezést,
    szövegértésből 6. helyezést ért el.

    2017-04-22

    A Mozaik országos tanulmányi versenyen biológia tantárgyban
    Bacsó Bence 7. b I. helyezést,
    Földesi Bálint 7. b IX. helyezést ért el.
    Felkészítő nevelőjük: Szoboszlai Edit
    Gratulálunk

    2017-04-22

    A Csizmazia Alapítvány Országos VersNapján
    Varga Panna arany minősítést és nívódíjat nyert

    2017-04-22

    Az Asztalitenisz Diákkupa megyei döntőjén az alábbi eredmények születtek:
    Horváth Márk II. hely
    Holtz Tamás III-IV. hely
    Mautner Balázs I. hely
    Róbert Kadosa II. hely
    Roszkopf Norman III-IV. hely
    Czövek Bence III-IV. hely
    A csapatversenyben (14 iskola) a II. hely lett a miénk.

    KÉPEK >>

    2017-04-22

    Sziklai Gréta, Pfaff Violetta, Tóth Eszter,Tubák Beáta 7. b osztályos tanulók a katasztrófavédelmi városi és a megyei versenyen általános iskola kategóriában I. helyezést, és az országos döntőn 11. helyezést értek el.
    Felkészítőjük: Szoboszlai Edit
    Gratulálunk!

    2017-04-19

    Ferger Zsófia Julianna dicséretben részesült a XXIII. Dunakanyar Népművészeti országos versenyen Sződligeten.
    Felkészítője Dávid Zoltánné

    2017-04-10

    A PTE IGY Gyakorló iskola Mesemondó Versenyén
    Varga Panna III. helyezést ért el

    2017-04-10

    Asztalitenisz Diákkupa - Bonyhád
    Horváth Márk II. hely
    Czövek Bence II. hely
    Róbert Kadosa III. hely
    Csajági Tatos Tamás Krisztián IV. hely
    Mautner Balázs III.hely
    Nagy Péter IV. hely

    2017-04-08

    Nagy-Kalauz András 7. b osztályos tanuló a Teleki Pál Földrajzverseny megyei döntőjén 1. helyezést ért el. Ő képviselte Tolna megyét a Kárpát-medencei döntőn, ahol 18. helyeést ért el. Felkészítője Szabó Tamásné volt.

    A Teleki Pál Földrajzverseny megyei döntőjén
    Buzás Panna 8 a osztályos tanuló I. helyezést,
    Illés Balázs 8. a osztályos tanuló II. helyezést,
    Török Hanna Vanda 8. a osztályos tanuló III. helyezést ért el. Felkészítőjük Szabó Tamásné volt.

    2017-03-31

    A Neumann János Nemzetközi Programtermék versenyen web kategóriában I. helyezést ért el Bacsó Bence

    2017-03-24

    A Szent József Iskolaközpont által szervezett
    Tavaszváró - Barkácsoló
    vetélkedőn iskolán csapata I. helyezést ért el.
    A csapat tagjai: Rábenstein Réka, Varga Panna és Fonyódi János

    2017-03-22

    Városi Mezei Futóverseny ������

    Verőfényes napsütés, lágy szellő, rengeteg futásra elszánt tanuló.

    Egyéniben 4 érem született: Zádori Zalán 1. helyezés, Andi Péter 1. helyezés, Felkl Benjámin 3. helyezés, Felkl Dominik 1. helyezés.

    Dobrovolni Emma és Both Benedek negyedikként futottak célba a 3-4.osztályosok közül.

    Csapatban is több érmet nyertek az Ötösből: "kicsi lányok" 3. helyezés, 3-4. osztályos lányok 2. helyezés, 3-4. osztályos fiúk 1. helyezés.

    Emellett a fölső tagozatosok is vagy 3 alkalommal "álltak dobogóra"

    2017-03-21

    A Bonyhádi Gyermekkönyvtár által szervezett felvidéki mesemondó versenyen megyei I. helyezést ért el
    Ferger Zsófia

    Felkészítette: Dávid Zoltánné

    2017-03-18

    Tolna megyei DIÁK-KUPA IV. Tolna
    Az eredményekből:
    Róbert Kadosa I. hely
    Czövek Bence III-IV. hely
    Mautner Balázs III-IV. hely
    Horváth Márk III-IV. hely

    2017-03-13

    A Mozaik Kiadó Országos Tanulmányi Versenyének döntőjébe jutott tanulók:

    Bacsó Bence, Földesi Bálint, Palkó Ákos, Sziklai Gréta, Uzorás Nóra (7. b osztályosok).
    A döntő április 8-án Pécsen lesz.

    2017-03-02

    A Baktai Természettudományos Nap versenyeredményei:

    Informatika 7. osztály:
    1. hely: Bognár Zsolt
    (Babits Mihály Ált. Iskola)
    2. hely: Pfaff Violetta
    (Baka István Ált. Iskola)
    3. hely: Sebestyén Tamás
    (Dienes Valéria Ált. Iskola)
                                                                
    Informatika 8. osztály:
    1. hely: Savic Branka
    (Babits Mihály Ált. Iskola)
    2. hely: Vódli Soma
    (Babits Mihály Ált. Iskola)
    3. hely: Szabó Csenger
    (Dienes Valéria Ált. Iskola)

    Komplex természettudományos csapatverseny 7. osztály:
    1. hely: Dani Nándor – Trapp Margaréta (Dienes Valéria Ált. Iskola)
    2. hely: Szabó Dávid – Zsók Dániel (Dienes Valéria Ált. Iskola)
    3. hely: Orbán Réka Csilla – Bacsó Bence (Baka István Ált. Iskola)

    Komplex természettudományos csapatverseny 8. osztály:
    1. hely: Angyal Réka – Molnár Balázs (Dienes Valéria Ált. Iskola)
    2. hely: Csontos Anna – Török Hanna Vanda (Baka István Ált. Iskola)
    3. hely: Bán Lilla – Illés Balázs
    (Baka István Ált. Iskola)

    Repülőgép reptetési verseny 5-6. évfolyam:
    1. hely: Ambrus Bendegúz 5. oszt.
    (Baka István Ált. Iskola)
    2. hely: Kovalik Dóra 5. oszt.
    (Baka István Ált. Iskola)
    3. hely: Molnár Martin 6. oszt.
    (Babits Mihály Ált. Iskola)

    Repülőgép reptetési verseny 7-8. évfolyam:
    1. hely: Nemes Patrik 8. oszt.
    (Baka István Ált. Iskola)
    2. hely: Kun Anikó 7. oszt.
    (Babits Mihály Ált. Iskola)
    3. hely: Lukács Nelli 7. oszt.
    (Baka István Ált. Iskola)
    Különdíj: Géczi Bence 7. oszt.
    (Babits Mihály Ált. Iskola)

    2017-02-25

    Tolna megyei DIÁK-KUPA III. Báta
    Eredményekből:
    Róbert Kadosa II. hely
    Czövek Bence III. hely
    Mautner Balázs III. hely

    2017-02-22

    A Mátyás prózamondó versenyen Erdélyi Márton I. helyezést ért el. Ferger Zsófia különdíjban részesült.

    2017-02-05

    Andi Péter, iskolánk 6. a osztályos tanulója a téli időszakban rendszeresen vesz rész fedettpályás atlétikai versenyeken.
    2017. január 22-én a Székesfehérváron rendezett „Nyílt regionális újonc, serdülő és meghívásos fedett pályás versenyen” mintegy 25 cm-t verve a 2. helyezettre a dobogó legfelső fokára állhatott.

    Február 4-5-én Budapesten a SYMA Csarnokban rendezték meg Magyarország Újonc és Serdülő Fedettpályás Bajnokságát. Peti 2 aranyéremmel térhetett haza, hisz sem távolugrásban (5,28 m), sem a számára teljesen új 300 m-es síkfutásban (43,44 mp) nem talált legyőzőre. Gratulálunk és további sikereket kívánunk!

    2017-01-28

    II. Baktai Horfer-serleg Asztalitenisz Kupa eredményeiből:
    I. hely: Badacsonyi Gréta
    I. hely: Kadosa Róbert
    II. hely: Roszkopf Norman
    III. hely: Tóth Bálint
    II. hely: Czövek Bence

    fotók >>

    2017-01-14

    Megyei Úszó DOL - Bonyhád

    Eredmények:

    Schein Daniel 2.hely 50 m mell. I.  korcsoport
    Roszkopf Norman 2.hely 50 mell. II. korcsoport
    Andi Péter. 3.hely 50 mell III. korcsoport
    Andi Péter,  Krausz Zétény,  Csapó Zétény,  Szabó Benedek 4*50m gyors vàltó 3.hely III. korcsoport

    2016-12-08

    Varga Panna I. helyezést ért el a Családsegítő központ rajzpályázatán

    2016-12-05

    Varga Panna a "Szekszárd téli világa" című rajzversenyen I. helyezést ért el

    2016-12-04

    Megyei Asztalitenisz Mikulás Kupa

    I. hely: Kizakisz Nikosz
    I. hely: Kadosa Róbert
    III. hely: Badacsonyi Gréta
    III. hely Mautner Balázs

    2016-11-26

    A paksi Ki-Mit-Tud? díjazottjai:

    Erdélyi Márton, Horváth Natália Rozália, László Richárd József, Ferger Zsófia Julianna, Fábián Eszter Tompai Laura


    Jobban Jázmin Zorka

    2016-11-25

    Varga Panna a Babits Mihály rajzversenyen I. helyezést ért el.

    2016-11-12

    Megyei Asztalitenisz Diákkupa - Tolna
    Csiki Bianka 2. hely,. Roszkopf Norman 1. hely, Kadosa Róbert 2. hely, Mautner Balázs 3. hely

     

    2016-11-22

    Ferger Zsófia Julianna országos I. helyezést ért el a Gandhi Gimnáziumban megrendezett mesemondó versenyen. Fábián Eszter és Erdélyi Márton oklevélben részesült a kiváló teljesítményéért. Felkészítőjük Dávid Zoltánné volt.

    2016-11-12

    Megyei Asztalitenisz Diákolimpia

    I. hely Roszkopf Norman
    II. hely: Kadosa Róbert
    III. hely Horváth Gréta

    2016-11-12
    Bátaszék - Kölyök Kupa

    2016-11-09

    A városi Baka István Művészeti Verseny eredményei >>

    2016-10-26

    Az iskolai szavalóversenyen az alábbi eredmények születtek:

    5-6. évfolyam

    I. Kövesdi Marcell 6. c
    II. Kocsis Gergő 6. b
    III. Görcsös Ákos 5. b

    7-8. évfolyam

    I. Bacsó Bence 7. b
    II. Lukács Nelli 7. b
    III. Buzás Panna 8. a

    2016-10-25

     

    2016-10-14

    Bettini Lorenzo, Katona Balázs, Takács Domán és Tiszberger Ádám a 4. c osztályból a Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulóján 10. helyezést értek el. Gratulálunk nekik!

    2016-09-24

    Bátaszéken a Cikádor kupán (Karate)
    iskolánk tanulója Nagy Gergő 1. helyezést ért el

    2016. szeptember 9-11.

    A 45. Országos Elsősegélynyújtó Versenyen vettünk részt Veszprémben. 60 csapat versenyzett, három kategóriában. Iskolán csapata 13. helyezést ért el. Csapat Tagjai: Sziklai Gréta, Pfaff Violetta, Tubák Enikő, Tóth Eszter 7. b, Zádori Zalán 8.a osztályos tanulók.

    Felkészítő tanár: Szoboszlai Edit

    További fotók >>

    2016-08-20

    ANDI PÉTER
    a június végén rendezett
    NEMZETKÖZI GYERMEK ATLÉTIKAI JÁTÉKOKON Varsóban
    a 2004-es korosztályban 545 cm-rel – szakadó esőben –
    1. helyezést ért el távolugrásban.

    Sikeres versenyzését követően a 2004-es fiúk legeredményesebb magyar atlétájává is megválasztották.

    További szép sikereket kívánunk!

    2016-06-12

    Török István a Bölcskei Sólymok által rendezett íjászversenyen I. helyezést ért el

    2016-06-12

    Bosnyák Petra eredményesen szerepelt a Szekszárdi Fényfestés rajzversenyen

    2016-05-31

    "Az én modern városom Szekszárd" rajzpályázaton
    Varga Panna I. helyezést ért el

    Görcsös Ákos, Vigh Vivien, Péter Doroti, Kenéz Kinga

    2016-05-30

    A Székesfehérváron megrendezett ATLÉTIKAI DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐJÉBEN iskolánk tanulója, ANDI PÉTER ötödikesként az 5-6. évfolyamosok versenyében távolugrásban 550 cm-es teljesítményével 3. helyezést ért el.
    Ezzel kivívta a Nemzetközi Gyermek Atlétikai Játékokon való szereplés jogát. A tornára Varsóban kerül sor.

    További szép sikereket!

    2016-05-28

    A Cegléden, JUDO sportágban megrendezett Diák A-B-C Országos Diákolimpiai Döntőben iskolánk 2 tanulója is dobogóra állhatott.
    DIÁK   C-KORCSOPORT   FIÚK   33 KG
    1. Döbrösy Bese (Gemenc JK)


    DIÁK    A-KORCSOPORT     FIÚK   41 KG
    3. Döbrösy Álmos (Gemenc JK)

    Mindkettőjüknek gratulálunk!

    2015-05-24

    Husch Laura 1. a osztályos tanuló a Tolna Megyei Gyermekrajz pályázaton díjazott lett.

    Póli Ágnes és Kovács Mirella

    különdíjat nyert: Varga Panna

    A Sport a szabadban rajzpályázaton
    I. díjat nyert Varga Panna

    A Gyakorló Iskola mesemondó versenyén
    Varga Panna I. helyezést ért el.

    2015-05-20

    2016-05-11

    Junior Poetry competition
    (városi angol versmondó verseny)
    Garay János Általános Iskola - Szekszárd

    Arany minősítést kapott:
    Vigh Vivien (4. c osztályos tanuló)
    Horváth Andrea (3. b osztályos tanuló)
    (Felkészítők: Kertész Judit és Kranczné Bán Magdolna)

    Ezüst minősítést kapott:
    Karé Kamilla és Polyák Patrícia
    (4. c osztályos tanulók)
    Felkészítő: Tóthné Kormos Zsuzsanna

    2016-05-07

    Nagy-Kalauz Bertalan II. hely mataematika tehetségkutató verseny

    2016-05-07

    Török István I. hely íjász 3D verseny - Foktő

    2016-04-23

    Felkl Benjamin I. helyezést ért el a X. Domaine Gróf Zichy Utcai Futóverseny II. korcsoportjában

    További eredmények:

    I. korcsoport: Felkl Dominik II. hely
    Kizakisz Nikosz III. hely
    Lucz Máté VIII. hely
    Dobrovolni Emma VIII. hely

    III. korcsoport: Andi Péter II. hely

    2016-04-23

    Mozaik tanulmányi verseny országos döntőjét 2016. április 23-án Pécsett rendezték. Iskolánkból 18 tanuló jutott a döntőbeahol az alábbi helyezéseket érték el diákjaink.
    Biológia tantárgyból:
                2. Szabó Dániel 8. a  
                2. Vörös Fanni 8. a
                7. Varga Eszter 8. c
                13. Beda Nóra 7. a
                15. Zádori Zalán 7. a
                19. Korsós Anna 7. a
                22. Erős Zoltán 8. c
                24. Kovács Kitti 8. a
                26. Varga Miklós 8. c
    Felkészítőjük Szoboszlai Edit.

    Földrajz tantárgyból:
                5. Botos Krisztián 8. b
                14. Varga Miklós 8. a
    Felkészítőjük Szabó Tamásné


    Természetismeret tantárgyból:
    1. Szegner Zita 6. a Felkészítője: Tornyos Marianna
    5. Bacsó Bence 6. b Felkészítője: Szoboszlai Edit
    10. Keresztes Balázs 6. a Felkészítője: Tornyos Marianna
    15. Földesi Bálint 6. b Felkészítője: Szoboszlai Edit
    20. Cseke Cintia 5. b Felkészítője: Szoboszlai Edit
    22. Uzorás Nóra 6. b Felkészítője: Szoboszlai Edit
    37. Cseszák Balázs 6. a Felkészítője: Tornyos Marianna
    Gratulálunk nekik!

     

    2016-04-21

    Iskolánk csapata a városi és a megyei elsősegélynyújtó versenyen első helyezést ért el.

    Az országos döntő 2016. szeptember 9-11. Veszprémben lesz.

    A csapat tagjai:
    Sziklai Gréta 6. b, Pfaff Violetta 6. b, Tubák Beáta 6. b, Tóth Eszter 6. b, Zádori Zalán 7.a
     

    Gratulálunk!

    Fotók >>

    2016-04-23

    A városi és a megyei katasztrófavédelmi versenyt is megnyerte iskolánk csapata. 2016. április 23–án képviselték iskolánkat az országos döntőben. Itt 24 csapat közül országos 8. helyezést értek el.
    A csapat tagjai:
    Vörös Fanni, Szabó Dániel, Ferencz Attila, 8. a, Molnár Lili Kitti 8. b.
    Felkészítőjük Szoboszlai Edit.
    Gratulálunk!

    2016-04-16

    Herman Ottó Országos Biológiaverseny megyei fordulóján a következő helyezéseket érték el:
    1. Varga Eszter 8. c
    2. Csontos Anna 7. b
    6. Somogyi Janka 7. b
    Felkészítőjük: Szoboszlai Edit

    Gratulálunk!

    2016-04-16

    Kaán Károly  Országos Természetismereti- és Környezetismereti Verseny megyei fordulóján
    1. Bacsó Bence  6. b Felkészítője: Szoboszlai Edit
    5. Földesi Bálint 6. b Felkészítője: Szoboszlai Edit
    10. Réz Réka 5. a Felkészítője: Szabó Tamásné
    Gratulálunk nekik!

    2016-04-16

    Az Alisca 3D tavaszi íjászversenyen Török István Szilárd
    I. helyezést ért el

    2016-04-06

    Az iskolai énekversenyen Jobban Jázmin II. helyezést, László Richárd V. helyezést ért el.

    2016-04-02

    A megyei Európa Uniós Vetélkedőn II. helyezést ért el iskolánk.
    A csapat tagjai: Csanády Luca, Szalai Szonja, Varga Veronika 8. c osztályos tanulók.
    Felkészítőjük Szabó Tamásné.
    Gratulálunk!

    2016-04-02

    Megyei Asztalitenisz Diákkupa - Tolna

    Czövek Bence II.hely
    Till Márton III. hely


    Mautner Balázs IV. hely


    Bence Gyalus I.hely
    Ivancsik Zoltán IV. hely

    2016-03-21

    A Szent József Iskolaközpont által szervezett
    Tavaszváró barkácsoló kézműves versenyen
    Csontos Zsófia, Péter Doroti és Iker Tessza
    Csapata I. helyezést ért el.

    2016-03-11

    Görcsös Ákos a Bátaszéki Matematika versenyen 12. heléyezést ért el

    2016-03-10

    A Baktai Természettudományos Nap versenyeredményei

    Informatika 7. osztály:
    1. hely: Barabás Dominik (Dienes Valéria Ált. Iskola)
    2. hely: Gönczöl Gábor (Baka István Ált. Iskola)
    3. hely: Szabó Csenger (Dienes Valéria Ált. Iskola)

    Informatika 8. osztály:
    1. hely: Joó Panna Dóra (Babits Mihály Ált. Iskola)
    2. hely: Vörös Fanni (Baka István Ált. Iskola)
    3. hely: Vesztergombi András (Szent József Kat. Ált. Iskola)

    Komplex természettudományos csapatverseny 7. osztály:
    1. hely: Bán Lilla – Illés Balázs (Baka István Ált. Iskola)
    2. hely: Horváth Eszter – Hájas Kristóf (Babits Mihály Ált. Iskola)
    3. hely: Matus Eliza – Ganczer Nándor (Dienes Valéria Ált. Iskola)

    Komplex természettudományos csapatverseny 8. osztály:
    1. hely: Szabó Dániel – Botos Krisztián (Baka István Ált. Iskola)
    2. hely: Fülöp Martin – Németh Attila (Dienes Valéria Ált. Iskola)
    3. hely: Varga Eszter – Erős Zoltán (Baka István Ált. Iskola)

    Repülőgép reptetési verseny 5. évfolyam:
    1. hely: Nagy-Kalauz Bertalan (Baka István Ált. Iskola)
    2. hely: Molnár Martin (Babits Mihály Ált. Iskola)
    3. hely: Buzási Dávid (Dienes Valéria Ált. Iskola)

    Repülőgép reptetési verseny 6. évfolyam:
    1. hely: Kun Anikó (Babits Mihály Ált. Iskola)
    2. hely: Kőszegi Alexandra (Babits Mihály Ált. Iskola)
    3. hely: Szegner Zita (Baka István Ált. Iskola)
    Különdíj: Potyondi Réka (Dienes Valéria Ált. Iskola)

    Repülőgép reptetési verseny 7-8. évfolyam:
    1. hely: Takács Adrián 7. oszt. (Babits Mihály Ált. Iskola)
    2. hely: Borbély Dominik 7. oszt. (Baka István Ált. Iskola)

    3. hely: Duchai Ákos 7. oszt. (Babits Mihály Ált. Iskola)

    2016-03-06

    Czövek Bence 4. osztályos tanuló a Megyei Asztalitenisz Diákkupán I. helyezést ért el

    Varga Miklós 8 . osztályos tanuló a Megyei Asztalitenisz Diákkupán I. helyezést ért el
    Gyalus Bence 8 . osztályos tanuló a Megyei Asztalitenisz Diákkupán II. helyezést ért el

    2016-03-05

    Csontos Zsófia I. helyezést ért el az énekversenyen

    2016-03-05

    Wallacher Ákos Atlétikaverseny

    Gátfutás:
    1. hely: Gányi Csenge
    2. hely: Badacsonyi Edina
    3. hely: Kiss Katalin

    Hármasugrás:
    1. hely: Badacsonyi Edina
    2. hely: Gányi Csenge

    Gerelyhajítás:
    1. hely: Horváth Andrea
    2. hely: Badacsonyi Edina
    3. hely: Gányi Csenge

    Csapatverseny (váltó):
    1. hely: Badacsonyi Edina, Gányi Csenge, Kiss Katalin, Csóti Eszter

    Legeredményesebb leány versenyző: Badacsonyi Edina

    Csapatverseny (váltó):
    2. hely: Roszkopf Norman, Bézsenyi Tamás, Karácsonyi Ádám, Katona Balázs

    2016-02-29

    Nagy-Kalauz Bertalan (5. c osztályos tanuló) a
    "Matematika 2016" versenyen III. helyezést ért el.

    Rábenstein Réka 3. osztályos tanuló 7. helyen végzett

    Görcsös Ákos 4. osztályos tanuló 4. helyezést ért el.

    2016-02

    A Lotz János szövegértési-, nyelvtan-, helyesírási verseny országos fordulójába jutott tizedikként Kenéz Kata 4. b osztályos tanuló.

    2016-01-20

    "Téli népszokások" városi rajzpályázaton különdíjat nyert: Ferger Zsófia és Kisander Réka Viktória
    (felkészítőjük Dávid Zoltánné volt).

    2016-01-19

    A Varga Tamás Matematika Verseny megyei fordulóján Szabó Dániel 8. osztályos tanuló III. helyezést ért el.

    2015-12-12

    U11 Gemenci Nyuszi Kupa 3. forduló F csoport, Szekszárd, Dienes Ált. Isk.

    Gyaxi Maxi - Baka Boys 33-10 (8-1; 4-2; 11-4; 8-0 - 2-3)
    Inalegwu 7, Godó 1, Orsós 1, Turbuk 1, Hajdu 0, Tomai 0, Pfeiffer 0, Kohári 0

    Baka Boys - Babits Lurkók 20-12 (4-1; 6-2; 1-6; 6-1 - 3-2)
    Inalegwu 9, Légrádi 8, Godó 1, Kohári 1, Pfeiffer 1, Hajdu 0, Orsós 0, Turbuk 0, Tomai 0, 

    Edzői értékelés:
    "Baka Boys néven nevezett csapatunk a mai napon debütált. A gyerekek első megmérettetése volt ez.
    Az első meccs elején még bátortalanok voltak a fiúk, szokniuk kellett a pályát, a közeget, de a második mérkőzésre összeszedték magukat, és olyat is villantottak helyenként, amit még edzésen sem. Gratulálok valamennyiüknek!
    Hajrá Baka!"


    Egy kis kiegészítés, hogy Légrádi neve alatt nem Légrádi Alexet, hanem az egyik külsős kiegészítő játékost kell érteni, csak a jegyzőkönyvbe így írták be.
    Fotók >>

    2015-11-26

    A bonyhádi Solymár Imre Városi Könyvtár által szervezett "Repülés a mesék szárnyán" népek meséi mesemondó versenyen 1. helyezést ért el Kövesdi Marcell

    2015-11-30

    A városi Úszó DOL eredményeiből:

    2. a osztály:
    Dulai Barnabás 50 m mell - arany
    50 m gyors - ezüst
    Steiner Iván 50 m mell - ezüst
    Dobrovolni Emma 50 m mell - ezüst
    (ők továbbjutottak a megyei DOL-ra
    ami Bonyhádon lesz)

    2. c osztály:
    Kovács Eszter 50 m hát bronz

    2015-11-14

    Asztalitenis Diákolimpia - megyei döntő - Bonyhád

    az alábbi eredmények születtek:
    Egyéniben III. helyezést ért el
    Gyalus Bence és Miklós Varga
    Csapatban III. helyezést ért el
    Farkas Márton és Ivancsik Zoltán
    I. helyezést ért el Gyalus Bence és Varga Miklós
    (ők bejutottak az országos döntőbe)

    2015-11-14

    Kölyök kupa
    Bátaszék

    testnevelők:
    1. Szekszárdi Baka István Ált. Isk.            
    9p. 26-7               Enyedi Attila
    2. Bátaszék Cikádor Ált. Isk.                      
    6p. 14-8               Faidt József
    3. Mohács Brodarics István Ált. Isk.        
    3p. 11-12             Ifj. Szibert Imre
    4. Tengelic                                 
    0p. 4-28               Szabadi Tamás
    Legjobb mezőnyjátékos: Felkl Benjamin (Baka Iskola)
    Gólkirály: Takács Domán 10 góllal (Baka Iskola)
    Legjobb kapus: A mohácsi kapus

    Bátaszék - Szekszárdi Baka I. Ált. Isk. 3-6
    Mohács Brodarics I. Ált. Isk. – Tengelic 7-2
    Szekszárdi Baka I. Ált. Isk. – Mohács Brodarics I. Ált. Isk. 6-2
    Bátaszék – Tengelic 7-0
    Szekszárdi Baka I. Ált. Isk. – Tengelic 14-2
    Bátaszék – Mohács Brodarics I. Ált. Isk. 4-2

    Az 1987-ben alapított bátaszéki Kölyök kupát az idei tanévben, megismételve a tavalyi sikert a Szekszárdi Baka István Általános Iskola focista palántái nyerték. Mindhárom meccsen győztesen hagyták el a játékteret, - annak ellenére, hogy az első mérkőzés elején a bátaszéki csapat már 3 góllal elhúzott - helyenként közönségszórakoztató játékot mutatva.
    A 4 csapatos torna megszervezése, lebonyolítása – mint oly sok éve – FAIDT JÓZSEF TANÁR ÚR keze munkáját dicséri. A kupákat, az érmeket és a külön díjakat a Bátaszéki Iskola intézményvezetője, Mészáros István Igazgató Úr adta át, megköszönve a gyerekek és testnevelőik munkáját és a szülők szurkolását.
    A Baka Iskola győztes csapatának tagjai:

    Domokos Dominik, Bitz Alex, Czingelly Rudolf, Czövek Bence, Felkl Benjamin, Tanos Márton, Szili Dávid, Takács Domán, Pintér Soma Testnevelő-edző: Enyedi Attila

    2015-11-07

    A Megyei Asztalitenisz Diákkupa II. fordulóján, Bátán az alábbi eredmények születtek:
    F2-es korcsoportban
    Harsányi Márton II. hely


    F4-es korcsoportban
    Miklós Varga I.hely
    Bence Gyalus II.hely

    2015-11-05

    A városi Baka István Irodalmi és
    Művészeti Verseny eredményei:

    Mesemondó verseny 3. évfolyam:
    1. hely: Dicső Botond – Babits Mihály Ált. Iskola
    2. hely: Fábián Hanna – PTE Gyakorló Ált. Iskola
    3. hely: Kaszó Ilka – Babits Mihály Ált. Iskola
    Különdíj: Szigetvári Míra Anna – Dienes Valéria Ált. Iskola

    Mesemondó verseny 4. évfolyam:
    1. hely: Görcsös Ákos – Baka István Ált. Iskola
    2. hely: Wigand Barnabás – Dienes Valéria Ált. Iskola
    3. hely: Sulyok Hanna – PTE Gyakorló Ált. Iskola
    Különdíj: Berekali Petra – Babits Mihály Ált. Iskola

    Szavalóverseny 5-6. évfolyam:
    1. hely: Főglein Liza 5. oszt. – Dienes Valéria Ált. Iskola
    2. hely: Varga Fanni 5. oszt. – Dienes Valéria Ált. Iskola
    3. hely: Pámer Attila 6. oszt. – Szent József Kat. Ált. Iskola
    3. hely: Sili Gergő 6. oszt. – Garay János Ált. Iskola
    Különdíj: Ferger Viktória Hanna 5. oszt. – Garay János Ált. Iskola

    Szavalóverseny 7-8. évfolyam:
    1. hely: Fazekas Vivien 8. oszt. – Babits Mihály Ált. Iskola
    2. hely: Csizmazia Dóra 8. oszt. – Garay János Gimnázium
    3. hely: Simon Áron 7. oszt. – Babits Mihály Ált. Iskola

    Szövegalkotó verseny 4. évf.:
    1. hely: Boda Gyöngyi – Babits Mihály Ált. Iskola
    2. hely: Kovács Mirella – Baka István Ált. Iskola
    3. hely: Weisz Dorka – Dienes Valéria Ált. Iskola

    Szövegalkotó verseny 5-6. évf.:
    1. hely: Rippert Soma 5. évf. – Babits Mihály Ált. Iskola
    1. hely: Dancsó Dorottya 6. évf. – PTE Gyakorló Ált. Iskola
    2. hely: Szegner Zita 6. évf. – Baka István Ált. Iskola
    3. hely: Hamar János 6. évf. – Dienes Valéria Ált. Iskola
    Különdíj: Juhász Erzsébet 6. évf. – Szent József Kat. Ált. Iskola

    Kommunikációs verseny 7-8. évf.:
    1. hely: Eigner Luca-Bíró Fanni 8. oszt. – Dienes Valéria Ált. Iskola
    2. hely: Tewodros Dorothy-Szabolcsi Petra 8. oszt. – Babits Mihály Ált. Iskola
    3. hely: Madaras Fanni-Kenéz Kata 7. oszt. – Garay János Gimnázium

    Énekverseny:
    3-4. évfolyam:
    1. hely: Bognár Zsanett 4. oszt. – Babits Mihály Ált. Iskola
    2. hely: Elmauer Blanka 4. oszt. – Babits Mihály Ált. Iskola
    2. hely: Bézsenyi Napsugár 4. oszt. – Baka István Ált. Iskola
    3. hely: Kapási Rita 3. oszt. – Baka István Ált. Iskola
    4. hely: Kiss Boldizsár 3. oszt. – PTE Gyakorló Ált. Iskola

    5-6. évfolyam:
    1. hely: Hadházy Ágoston 5. oszt. – Garay János Ált. Iskola
    2. hely: Hollósi Hanna 6. oszt. – Szent József Kat. Ált. Iskola

    7-8. évfolyam:
    1. hely: Haffner Kata 8. oszt. – Dienes Valéria Ált. Iskola
    2. hely: Buzás Panna 7. oszt. – Baka István Ált. Iskola
    3. hely: Lóki Hanna 8. oszt. – Dienes Valéria Ált. Iskola

    Rajzverseny díjazottjai:
    1-2. évfolyam:
    Szabó László 1. oszt. – Babits Mihály Ált. Iskola
    Horváth Gitta 1. oszt. – Baka István Ált. Iskola
    Kászpári Virág 2. oszt. – Dienes Valéria Ált. Iskola
    Takács Anna Jázmin 2. oszt. – Baka István Ált. Iskola

    3-4. évfolyam:
    Ferencz Réka 3. oszt. – Baka István Ált. Iskola
    Wéber Zalán 3. oszt. – Babits Mihály Ált. Iskola
    Szigetvári Míra Anna 3. oszt. – Dienes Valéria Ált. Iskola
    Horváth Boglárka 4. oszt. – Baka István Ált. Iskola
    Szabó Lilla 4. oszt. – Dienes Valéria Ált. Iskola
    Sebestyén Panni 4. oszt. – Baka István Ált. Iskola

    Felső tagozat:
    Jánvári Zsófia 6. oszt. – Dienes Valéria Ált. Iskola


    Óvodások rajzversenyének díjazott nagycsoportosai:
    Kovács Zsuzsanna – 1. Sz. Óvoda Kindergarten
    Nagy Dénes Dániel – 2. Sz. Óvoda
    Bőcs Lili – Gyermeklánc Óvoda
    Nagy Nándor – Gyermeklánc Óvoda
    Varga Csenge – Gyermeklánc Óvoda
    Sebestyén Ákos Bercel – „Az Én Ovim” Óvoda
    Hucker Anna – Szent Rita Kat. Óvoda
    Horváth Dorottya – Wunderland Kindergarten
    Károly Nóra – Wunderland Kindergarten

    2015-11-05

    Bolyai Matematika Csapatverseny

    3. c osztályból az "Agyrémek" csapat megyei 1. helyezést ért el. A csapat tagjai: Rábenstein Réka, Bettini Lorenzo, Takács Domán, Tiszberger Ádám. Gratulálunk!
    Felkészítő nevelő: Kálóczi Erzsébet

    2015-11-03

    A városi B kategóriás Asztalitenisz Diákolimpián az alábbi eredmények születtek:
    I-II. korcsoport:
    I. hely: Kovács Alina
    I. hely: Harsányi Márton
    II.hely: Till Márton
    III. hely: Sörös Márk
    III. hely: Roszkopf Norman

    III-IV. korcsoport:
    I. hely: Lukács Nelli
    I. hely: Gyalus Bence
    II. hely: Ivancsik Zoltán
    III. hely: Varga Miklós
    III. hely: Farkas Márton

    2015-10-28

    Szabó Gergő a 42. FEW Európa Bajnokságon Budapesten 5 kategóriában indult. Négy kategóriában ért el helyezést:

    Egyéni Kata Bronz
    Páros Kata Arany
    Csapat Kata Arany
    Csapat Kumite Ezüst

    2015-10-10

    A Megyei Asztalitenisz Diákkupa I. fordulóján, Bonyhádon az alábbi eredmények születtek:


    F4-es korcsoportban:
    Bence Gyalus I.hely
    Miklós Varga II.hely
    Farkas Márton III. hely


    L4-es korcsoportban: Kocsmár Fanni II. hely

    2015-10-01

    Mezei futóverseny DOL

    Csapatverseny II. hely (Felkl Benjamin, Domokos Dominik, Molnár Tamás, Harsányi Márton, Sárközi Dániel)

    Csapatverseny II. hely (Felkl Dominik, Schein Dániel, Both Benedek, Balogh Botond, Kovalik Máté)

    Csapatverseny III. hely (Dobrovolni Emma, Pataki Nikolett, Rohr Panna, Szegedi Emma, Major Nóra)

    Egyéniben I. hely: Felkl Benjamin

    Egyéniben III. hely: Felkl Dominik

    fotók itt >>

    2015-09-24

    Trappisták csapat (Balás Tekla, Péter Doroti, Kenéz Kinga, Botos Viktória) III. helyezést ért el az iskolai Baka István irodalmi versenyen. Felkészítőjük Kocsisné Dóra Ildikó volt.

    A Gumimacik csapat (Görcsös Ákos, Ignácz Márk, Ferger Kata, Szili Dávid) II. helyezést ért el az iskolai Baka István irodalmi versenyen. Felkészítőjük Kocsisné Dóra Ildikó volt.

    2015-09-20

    Kövesdi Marcell a "Katyika meg Matyika" Országos
    Mesemondó Versenyen különdíjban részesült

    2015-09-16

    A Magyar Olimpiai Bizottság által megrendezett dél-dunántúli regionális atlétikai versenyen iskolánkat 2 tehetséges atléta képviselte.

    Andi Péter (5.a) megnyerte a 60 méteres síkfutást és a távolugrást is korosztályában, így 2 aranyérmet szerzett.
    Sipos Kata (5.a) a 2004-es lányok mezőnyében kislabdahajításban nem talált legyőzőre.
    A versenyzőknek és felkészítőiknek gratulálunk!
    További szép sikereket!

     

     

<< Vissza a lap tetejére